Marimi Disponibile:

1. Super, concluzie vizual garantat. Material de bună caracteristică
2. E, într-adevăr, un obiect de calitate.
3. Bună calitate. Poate și pe alte culori (roșu, alb).
4. Model deosebit, se așează frumos, ușor la purtare
5. Calitate excelentă. Arată incomparabil de bine pe corp.
6. Foarte bun. Materialul seamănă cu un bumbac fin. Nu sunt din plasă și mă bucur. Recomand.
7. Materialul cât și dantela sunt foarte simpatice și se așează destul de bine și pe corpuri mai plinuțe!
8. Am comandat 2XL și vine perfect pe picior! Problema mea în general este că am picioarele foarte groase și absolut tot ce cumpăram până acum, mai ales cei cu bandă, stăteau tare urât și strângeau. Aceștia, în schimb, sunt perfecți! Cumplit de elastici și se așază bine pe picior.