Marimi Disponibile:

1. Sunt foarte interesanți. Corespund imaginilor și descrierii, iar măsura se potrivește celei din tabel.
2. Eleganți, stil și rafinament deosebit. Sunt superbi și se comportă extraordinar de bine la spălat. Mulțumită. O să mai iau cu siguranță.
3. Mi-au agreabil acești chiloți de damă, îmi vin perfect, mă simt în ei foarte îmbietoare.
4. Dimensiune adecvată (S/M la 1.60, 54 kg). Exact ca în pozele de prezentare. Material plăcut la atingere, sunt comozi și apetisanți în același timp.
5. Material calitativ, foarte finuț și elegant, se așează foarte frumos. Am mai comandat articole și cu certitudine voi mai comanda.
6. Arată excelent, ca în poză. Material de calitate bună și își păstrează calitățile mai târziu purtare. Mărimea S pentru silueta de ~55 kg (162+ înălțime) se pliază destul de bine și persistă loc de plus și minus. Impresie personală despre raport calitate/preț foarte bună.
7. Este un produs de trăsătură extraordinar de bună. Accesoriul din dantelă este bine realizat și este rezistent la spălare. Raportul calitate-preț este foarte bun.
8. Nespus de frumoși. Material de calitate, dimensiunea se potrivește. Eu port măsura M. Mulțumesc pentru serviciile ireproșabile.
9. Foarte bun materialul, iubita mea a fost încântată și, mai ales, îi vin perfect, întocmai cum arată în poză.
10. Teribil de frumos ambalat! Materialul finit e de caracteristică extrem bună, se așază foarte bine și este confortabil!
11. Material de calitate și arată tare bine. Materialul finit este ca în imagine
12. Chilotul Obsessive arată mult mai bine în realitate decât în poze.
13. Un chilot bikini cu ață cu un tip simplu, dar de efect. Plusul acestui produs finit este că are aceeași volănaș utilizată precum un set de mănuși de pe acest site și se pot potrivi destul de bine. Produs de calitate, ca întotdeauna.
14. Calitate destul de bună, arată perfect mai târziu multiple purtări/spălări. Mărimile corespund cu măsurătorile de pe site. Eu am comandat măsura L/XL și recunosc că am avut senzații să nu arate urât elasticul, dar nu a fost cazul pentru că e foarte mătăsos și se aranjează frumos. Recomand!